Bankiniu pavedimu. 

Apmokėti už pasirinktus daiktus www.dupeledziukai.lt elektroninėje parduotuvėlėje galite bankiniu pavedimu arba bet kuriame banko skyriuje grynais, bei mokėjimo formoje nurodykite šiuos rekvizitus:

Gavėjas: VILIDA KRŪMINIENĖ

Sąskaitos Nr: LT677300010090081489

Bankas: Swedbank AB

Mokėjimo paskirtis: Užsakymo numeris

Apmokėjimas internetu – Paysera

 

          Apmokėjimas Paysera (mokejimai.lt) sistemos pagalba. Pasirinkę šį apmokėjimo būdą Jūs galėsite susimokėti visų Lietuvos bankų elektroninių bankininkysčių tinklapiuose. Taip pat galėsite už užsakytas prekes susimokėti visose „MAXIMA” kasose bei „R-KIOS” ir „Lietuvos Spauda” prekybos vietose.

          Pasirinkę šį variantą po užsakymo patvirtinimo būsite nukreipti į mokėjimai.lt apmokėjimo sistemą. Jei norite susimokėti e-bankininkystės pagalba, paprasčiausiai pasirikite savo banką ir atlikite mokėjimą. Jeigu norite atsiskaityti „MAXIMA” kasose bei „R-KIOS” ir „Lietuvos Spauda” prekybos vietose pasirinkite vieną iš jų. Jums bus pateiktas apmokėjimo lapas, kurį reikės atsispausdinti ir pateikti betkurioje „MAXIMA” kasoje ar „R-KIOS” ir „Lietuvos Spauda” prekybos vietoje.

Dėmesio!  Gavę Jūsų užsakymą, Jūsų nurodytu el. pašto adresu  išsiųsime el. laišką. Jeigu per valanda negavote  el. laiško, patvirtinančio užsakymo gavimą, pasitikrinkite el. pašto SPAM (šlamštas) skirtą dėžutę. Jei ir ten laiško nėra, skambinkite   +370 698 44594 nurodytu telefonu arba parašykite į info@dupeledziukai.lt

Užsakymas bus pradėtas vykdyti gavus Jūsų apmokėjimą. Nesulaukus apmokėjimo per 3 d.d. užsakymas anuliuojamas (išskyrus tuos atvejus, kai susitarta asmeniškai kitaip)

Pirkėjas, norintis mokėti už prekes ne iš lietuviškos sąskaitos, turi rinktis mokėjimą bankiniu pavedimu.  Darydamas pavedimą pirkėjas privalo nurodyti užsakymo numerį.