Brangieji, jeigu vis tik prekė netiko Jums , remdamiesi grąžinimo sąlygomis mes ją pakeisime arba priimsime atgal, gražindami Jums pinigėlius

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

1. Parduotuvėlėje pirktą prekę grąžinti galite per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos.
2. Parašykite mums el. laišką adresu vilidak@gmail.com arba paskambinkite ir informuokite apie ketinimus grąžinti prekę arba pakeisti prekę kitomis prekėmis.

3. Grąžinama prekė neturi būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta, nesutepta ir nepraradusi savo prekinės išvaizdos.

4. Grąžinamos prekės turi būti su etiketėmis originalioje tvarkingoje pakuotėje, pilnos komplektacijos.
5. Grąžinamų prekių siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

6. Grąžinamos prekės bus įvertintos, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų kriterijų. Jei kriterijų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Jei kriterijų buvo laikomasi, pinigai už grąžinamą prekę bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 7 dienas nuo grąžinimo gavimo.

7. Grąžindami prekę turėsite užpildyti www.dupelėdziukai.lt elektroninės parduotuvės Grąžinimo formą ir įdėkite ją  kartu prie grąžinamos prekes. Grąžinimo formoje nurodykite prekės užsakymo numeris, grąžinimo priežastis ir sąskaita, kur turėtų būti pervesti pinigai.Šią formą rasite  žemiau:

PREKIŲ GRĄŽINIMO AKTAS (sugeneruotas ir nukreiptas į jo pildymą)

Grąžinamą prekę siųskite adresu:

„Du pelėdžiukai” 

Juodgirės 1, Kaunas LT46139

Tel. +37069844594

8. Negrąžinamų arba prekių kurių grąžinimas gali būti tenkinamas tik pardavėjui sutikus sąrašą galite rasti 2012 m. kovo 15 d. LR ūkio ministro įsakymo Nr. 4-243 (Žin., 2012, Nr. 34-1637) „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” 17 punkte.

……

– kūdikių drabužėlius;

– pėdkelnes, kojines, puskojines ir kitus panašius dirbinius;

– siūtus vyriškus, berniukų, moteriškus arba mergaičių apatinius marškinius, naktinius marškinius, pižamas ir panašius dirbinius;

– akcijinės prekės, kepurės,  taip pat drabužiai, kurie yra užsakomi pagal individualius užsakovo išmatavimus nėra keičiami ar grąžinami.

·Paštomatu grąžinamos prekės nepriimamos arba turi būti atskirai suderintos su PARDAVĖJU